Biz Kimiz ?

Hikayemiz

2015 yılında KOSGEB Uygulamalı Girişimcilik Desteği alarak kurulan, her bir üyesi yüksek eğitimli, alanında çeşitli sertifikasyonlara sahip ve sektör tecrübeli ekip üyelerimizle, ekibinizin bir parçası gibi çalışarak, hedeflerinize ulaşmanız için ihtiyaç duyacağınız çözümleri sunmaya hevesli, yenilikçi ve girişimci bir marka iletişim ajansıyız.

Farklı sektör ve disiplinlerden birçok değerli markaya hizmet sunuyoruz. 2018 Kasım Ayında, Sağlık ve İş Güvenliği alanında Türkiye’nin önde gelen markalarından Wellpoint Grup Şirketleri Ailesine katılmış olmanın heyecanıyla, yolumuza büyüyerek ve güçlenerek devam etmenin gururunu yaşıyoruz.    

Çalışma Anlayışımız

Markanızın kıymetinin sizin kadar farkındayız. Sorumluluk aldığımız projelerde ekibinizin bir parçası gibi çalışırız. Sizi tanırken biriktirdiğimiz bilgiyi; iletişimin verimini yükseltmeye harcarız.

İşini seven ajans ekibimizin yanı sıra, kadromuzdaki doktorlar, sağlık danışmanları ve iş güvenliği uzmanlarının da desteğiyle, tüm marka iletişim çalışmalarını çok yönlü ve interdisipliner bir yaklaşımla ele alırız. Amacımız, sadece taleplerinizi karşılamak değil, olası marka ihtiyaçlarınızı da tespit edip, çözüm üretmek, pazarlama alanında yol arkadaşınız olmaktır.

Dijital Yetenekler

Dijital dünyanın gerekliliklerinin farkındayız. Yazılım geliştirme ve uygulama konusunda tecrübeli ve istekliyiz. Dijital dünyanın evrimini  takip ederiz.

Tasarım Düşünürü

Abrakadabramız: renkler, kodlar, harfler ve fikirler! Özgün fikir üretmenin değerine inanır, bu değerle besleniriz. Her özgün fikir değerli bir tasarımdır! 

Çözüm Üretici

İletişimde çözüm odaklı yaklaşım sihirli değneimizdir. Markanızı en iyi tanıyan yol arkadaşınız olmak ve sizi en iyi anlatan çözümleri üretmek için hevesle çabalarız.

Sosyal Sorumlu

Çevreye duyarlı, hayvansever, insan haklarının farkında, eşitlikçi, özgürlükçü ve paylaşmayı bilen bir aileyiz. Sosyal sorumluluk projeleri üretmekten keyif alırız.

Sağlık Uzmanı

Danışman Doktorlarımız ile ‘İşimiz İnsan!’ Ailesinin bir parçası olduğumuz Wellpoint Grup Şirketleri’ nin uzmanlık alanlarından güç alırız.  

İş Güvenliğinde Etkin!

İş Güvenliğini bilen nitelikli ajans! Ailesinin bir parçası olduğumuz Welpoint Grup Şirketleri’ nin uzmanlık alanlarından güç alırız.  

Eğitmen Kadro

Kardeş Şirketimiz Wellpoint Akademi ile kurumlara değer katan özelleştirilmiş eğitimler ve çağı yakalayan eğitim projeleri üretiriz!