DIGITAL MARKETING

 

  • SEO

  • Adwords

  • Sosyal Medya Pazarlaması

  • Mobil Uygulama Pazarlaması

  • İçerik Pazarlaması 

DİJİTAL PAZARLAMA

Bir hayaliniz var ve gerçeğe dönüşmesini mi istiyorsunuz? Hayallerinizi sıfırdan alıyor, tasarlıyor ve yazılım süreçleriyle birleştirerek size dünya standartlarında bir ürün olarak teslim ediyoruz. Tüm bu süreçlerde teknolojiyi yakından takip ederek, ürününüzün ihtiyaçlarını geleceği öngörerek kodluyoruz.

NASIL YAPIYORUZ?

SEO

Search Engine Optimization (SEO), arama motorlarında websitenizin görünür kılınmasını sağlayarak markanızın bilinirliğine veya satışlarınıza katkı sağlayabilecek bir dijital pazarlama aracıdır. 

Enricher olarak markanızın tüm SEO ihtiyaçlarına cevap verebilecek yetkinlikteyiz. Site içi ve site dışı analizler başta olmak üzere anahtar kelime analizleri, SEO stratejisi ile paralel içerik yönetimi ve websitenizin tüm optimizasyonlarını yaparak markanızı daha görünür kılabiliriz. 

Paid Search Marketing  (PPC Marketing)

PPC, Pay Per Click kelimelerinin kısaltmasıdır. PPC, kullanıcılar yalnızca reklamınıza tıkladığında para ödediğiniz bir dijital pazarlama aracıdır. 

Tecrübeli ekibimiz markanız için arama motorlarına yapacağınız yatırımları kontrol edebilir, dönüşüm oranlarını arttırabilir ve kampanya optimizasyonları ile karlılık seviyenizi maksimuma çekebilir. 

Sosyal Medya Pazarlaması

Günümüz dijital dünyasında marka iletişim çalışmalarınıza sosyal medya kanallarını dahil etmek artık vazgeçilmez. Genç, dinamik ve tecrübeli ekibimizle markanızın tüm sosyal medya kanallarını detaylıca ele alıyor ve hedef kitleniz tarafından maksimum görünürlükte olmasını sağlıyoruz.

İçerik Pazarlaması

İçerik pazarlaması son yıllarda dijital dünyanın vazgeçilmez bir iletişim aracı. İçerik pazarlama stratejisi için öncelikle markanızın ulaşmak istediği hedefi belirliyoruz. Bu hedefler doğrultusunda hangi içeriklerin üretileceği, kime ulaşılmak istendiği, hangi mecralarda nasıl yayınlanacağı gibi soruları cevaplandırarak stratejinizi oluşturuyoruz.

İçerik stratejisinin temeli araştırmadır. Sektörü ve rakipleri derinlemesine inceleyerek markanızın tam olarak nasıl konumlanması gerektiğine karar veriyoruz. 

Mobile App Marketing

Dijital dünyanın hızla gelişmesiyle birlikte mobil uygulama sektöründe rekabet artıyor; bu da mobil uygulama pazarlama stratijinizi önemli hale getiriyor. Mobil uygulamanızın Google ve IOS market aramalarında üst sıralarda yer almasını (ASO), doğru kampanyalarla piyasaya çıkartılmasını sağlıyor ve karınızı maksimize ediyoruz. 

Mobil uygulamanız pazara çıktıktan sonra da kullanıcı devamlılığını sağlıyor ve uygulama içi satın alım stratejilerini optimize etmeye devam ediyoruz. 

[contact-form-7 id="51740" ]