UX / UI DESIGN

 

  • Mobil Uygulama Tasarımı

  • Web Tasarım

  • Web Uygulama Tasarımı

  • Responsive Design

 

KULLANICI DENEYİMİ
VE ARAYÜZ TASARIMI

Bir hayaliniz var ve gerçeğe dönüşmesini mi istiyorsunuz? Hayallerinizi sıfırdan alıyor, tasarlıyor ve yazılım süreçleriyle birleştirerek size dünya standartlarında bir ürün olarak teslim ediyoruz. Tüm bu süreçlerde teknolojiyi yakından takip ederek, ürününüzün ihtiyaçlarını geleceği öngörerek kodluyoruz.

NASIL TASARLIYORUZ?

Araştırma

Projenizi birçok farklı açıdan ele alıyor ve değerlendiriyoruz; hedefimiz hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek! Beklentileriniz, hedef pazar ihtiyaçlarınızı belirleyebilmemiz açısından önemli rol oynuyor. Projenize başlamadan önce ürününüzün ya da hizmetinizin ana amacını belirliyor, hedef kitlesi ve rakip analizi çalışmalarını tamamlıyoruz. 

Wireframe Oluşturma

Araştırmamızı gerçekleştirdikten sonra projenizin ana taslağı olan wireframe tasarımı, yaratıcı ekibimizin modern dokunuşlarıyla buluşuyor.

 Kullanıcı Arayüzü Tasarımı

Wireframe ile ürününüzün tüm fonksiyonları kararlaştırıldığında, bu fonksiyonları kullanıcının kolay kullanabileceği şekilde tasarlıyoruz. Renkleri, fontları ve diğer tüm elementleri projenize yakışır şekilde bir araya getiriyoruz; bir harmoni gibi!

Testing

Kodlanmaya başlamadan önce ekibimizin hazırladığı tasarımı potansiyel kullanıcılara sunuyor ve testler gerçekleştiriyoruz. Potansiyel kullanıcılardan gelen feedbackler doğrultusunda gerekli düzenlemeleri yapıyor ve tasarımı yazılım ekibimize devrediyoruz.