15-18 Mart tarihlerinde İstanbul TÜYAP ‘da gerçekleşen @WINEURAIA2018 harika geçti.

Marka İletisim Ajansı olarak çözüm ortağı olduğumuz, Endüstri4.0′ ın kalbini elinde tutan müşterimiz Fourdotone‘ ın Ana Sponsor olduğu “Digital Factory & IIoT Konferansı” yoğun ilgi gördü.

“Digital Factory & IIoT Konferansı”, WIN Eurasia 2018 Furaı’nın ikinci gününde, İstanbul Tüyap Fuar Alanı Karadeniz Konferans Salonu’ nda gerçekleşti.

Fourdotone’ ın endüstri 4.0 alanında ilham verdiği ve ortak projeler yürüttüğü Intel, Amazon Web Services, Çimtaş ve Carrefoursa gibi sektör devlerinin katılımıyla gerçekleşen konferansta, Türkiye’ nin son zamanların en trend sektörel konularından biri olan “dijitalleşme” ve “endustri 4.0” ın Türkiye’deki gelişimi, ulusal ve global firmaların endüstri 4.0’a adaptasyon süreçleri konuşuldu.

INTEL Türkiye Genel Müdür Yrd. SN. Ediz ALTUNAmazon Web Services Ülke Müdürü Sn. Yinal ÖZKANÇİMTAŞ Genel Müdür Yrd. Sn. Onur ÖZTÜRK ve Carrefoursa Teknoloji ve Altyapı Projeler Müdürü Sn. Ayhan KARAYEL‘ in katılımlarıyla değer kattığı WIN Eurasıa 2018 – “Digital Factory & IIoT Konferansı”, Kesit Bilişim’in ve Fourdotone Teknoloji‘ nin CEO’su Sn. Kerem Palabıyık‘ ın moderatörlüğünde gerçekleşti.

Dijitalleşmenin artık kaçınılmaz olduğunun altının çizildiği konferansta, iş süreçlerini kısaltma, hata olasılıklarını düşürme, olası hata ve sorunları öngörme gibi pozitif etkileriyle firmaların üretim ve hizmet süreçlerinde verimliliği arttıran dijital otomasyon süreçlerinin Türkiye’deki firmarın bugünü ve yarını için etkileri tartışıldı.

Endüstri 4.0 gibi önemli ve etkili bir alandaki gelişime katkılarıyla sektöre öncülük eden Fourdotone Teknoloji ‘nin çözüm ortağı olarak, WIN Eurasıa 2018 ‘de yer almaktan ve bu değerin bir parçası olmaktan memnuniyet duyuyoruz.

API –>