FULL STACK DEVELOPMENT

 

  • Mobil Uygulama Geliştirme (IOS, Android, Hybrid)

  • Web Uygulama Geliştirme

  • Web Geliştirme

  • Kurum İçi Yazılım Geliştirme 

  • Online Alışveriş Platformları

 

YAZILIM GELİŞTİRME

Bir hayaliniz var ve gerçeğe dönüşmesini mi istiyorsunuz? Hayallerinizi sıfırdan alıyor, tasarlıyor ve yazılım süreçleriyle birleştirerek size dünya standartlarında bir ürün olarak teslim ediyoruz. Tüm bu süreçlerde teknolojiyi yakından takip ederek, ürününüzün ihtiyaçlarını geleceği öngörerek kodluyoruz.

NASIL GELİŞTİRİYORUZ?

Araştırma ve Planlama

Size doğru soruları sorarak projenizin kapsamını belirliyoruz. Böylece projeye ayrılacak süreyi ortaya çıkarıyor ve planlama yapıyoruz.

UI UX Tasarım

Her yazılım sürecinde en önemli basamağın “doğru tasarım” olduğunu biliyoruz. Bu nedenle tasarım sürecine azami özen gösteriyor, IOS ve Android kaynaklarının sunduğu prensipler çerçevesinde hareket ediyoruz.

Geliştirme Süreci 

IOS/Andorid mobil uygulamalarını esnek ve agile metadolojisine uygun bir şekilde geliştiriyoruz. Ürününüzün yeni teknolojilere uyum sağlayacağından emin olmak adına, geliştirmelerimizi en ileri teknolojilerle yapıyoruz. 

Test 

Mobil uygulama geliştirme süreçlerini sürekli test ederek uygulamanın özelliklerini, fonksiyonlarını ve olası eksiklerini tespit ediyor, anında müdahale ediyoruz. 

Yayınlama ve Bakım

Geliştirme süreci tamamlandığında ürününüzü yayına alıyor ve sürekli kontrolünü sağlayarak sizi olası risklerden koruyoruz. 


Bize Ulaşın

14 + 14 =